Міністерство охорони здоров'я України

Кафедра клінічної фармакології

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА

INTERNET - КОНФЕРЕНЦІЯ

«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛІНІЧНОЇ ФАРМАКОЛОГІЇ ТА КЛІНІЧНОЇ ФАРМАЦІЇ»

22-23 жовтня 2019 РОКУ

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ПУБЛІКАЦІЯ  МАТЕРІАЛІВ  БЕЗКОШТОВНА

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній internet-кон-ференції «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» (посвідчення УкрІНЕТ №270 від 09 серпня 2018 р.).

До участі у конференції запрошуються: науковці, практичні лікарі, провізори, співробітники фармацевтичних фірм та підприємств, викладачі вищих навчальних закладів.

Участь у конференції дозволить Вам оприлюднити результати Ваших наукових досліджень, здійснити їх апробацію, одержати на них відгуки, обмінятися думками.

Матеріали конференції будуть опубліковані у вигляді тез доповідей та статей і видані окремим збірником та розміщені на WEB-ресурсі кафедри.

Кожен автор отримує сертифікат учасника конференції.

Термін подачі матеріалів - до 10 жовтня 2019 року.

Більш детальна інформація щодо напарямків конференції та оформлення матеріалів конференції знаходиться на WEB-ресурсі кафедри: http://cl-ipksf.nuph.edu.ua/ua/

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ

Національний фармацевтичний університет,

Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації