Шановні абітурієнти!

Національний фармацевтичний університет - центр галузевої вітчизняної науки та освіти, що поєднує в дружне студентське співтовариство 18 тисяч студентів не тільки з усіх куточків нашої країни, а й держав ближнього і далекого зарубіжжя. Кожен студент перебуває у фокусі уваги викладачів, деканів, особисто ректора. У стінах нашого університету панує спокій, стабільність, взаємоповага, колектив живе і працює в штатному режимі і з оптимізмом дивиться в майбутнє, а багатотисячне студентське співтовариство НФаУ готове зустріти нових друзів.

Ми ніколи не дистанціювалися від проблем своїх студентів, і сьогодні також вважаємо обов'язком робити все, щоб ви відчували себе впевнено, щоб мали можливість отримати престижну професію.

Національний фармацевтичний університет прийняв рішення про те, що вартість освітніх послуг, які він надає, на наступний навчальний рік змінена не буде, і це вже затверджено наказом по університету.

Не піднімати оплату за навчання - крок, зроблений нашим університетом для забезпечення соціального захисту сімей, діти яких навчаються зараз або будуть навчатися у вузах.

Шановні абітурієнти, запрошую вас до діалогу. Ставте запитання, які вас хвилюють, на сторінці «Задати питання ректору НФаУ» нашого сайту. Кожне звернення буде розглянуто.

Ректор НФаУ, академік НАН
В. П. Черних


Консультаційний центр працює за адресою:
61002, м Харків, вул. Пушкінська, 53 (станція метро «Пушкінська»)
Наші контакти: 057-706-30-68, 057-341-51-61
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: abitur.abitur

Офіційна група «НФаУ Абітурієнт! :)»

В Контакте: http://vk.com/public24656828

Однокласники: http://odnoklassniki.ru/nfauabitur

Facebook: https://www.facebook.com/abitur.abitur?ref=tn_tnmn