02.12.21 р. проведено засідання регіонального відділення ВГО «Асоціація фармакологів України»

Порядок денний:
1. Вступне слово, інформаційне повідомлення. Представлення кандидатів до вступу до ВГО «Асоціація фармакологів України».
Доповідачі: голова регіонального відділення ВГО «Асоціація фармакологів України», д. мед. н., проф. Штриголь Сергій Юрійович,
секретар-скарбник регіонального відділення ВГО «Асоціація фармакологів України», д. фарм. н., доц. Товчига Ольга Володимирівна.

2. Доповідь «Е-добавки в сиропах від кашлю: міжнародна проблема, що стосується кожного» Доповідач: д. фарм. н., проф., завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ Зупанець Катерина Олександрівна.

3. Доповідь «Проблема антибіотикорезистентності. Контроль споживання антимікробних препаратів системної дії в Україні»
Доповідач: керівниця ГО «Громадський інформаційно-аналітичний центр для молоді», здобувач наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація»Баглай Тетяна Олександрівна.

4. Доповідь «Експериментальне дослідження психотропних властивостей нового нонапептиду – фрагмента нейропептиду Y»
Доповідач: аспірант кафедри фармакології та фармакотерапії НФаУ, здобувач наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація»Гаврилов Ігнат Олександрович.

5. Різне