Підвищення кваліфікації фахівців практичної фармації

Підвищення кваліфікації фахівців практичної фармації – клінічних провізорів, провізорів, фармацевтів

Підвищення кваліфікації фахівців практичної фармації

Колектив кафедри клінічної фармакології з вересня 2011 року активно зайнявся підвищенням кваліфікації клінічних провізорів. Так у грудні 2011 року відбулася перша їх атестація. Більше десяти фахівців отримали першу і другу кваліфікаційну категорію.

Протягом 2012 – 2021 р. щорічно проводились передатестаційні цикли за спеціальністю «Клінічна фармація» у м. Харків, були організовані виїзні передатестаційні курси клінічних провізорів, дистанційне навчання.

З 2012 проводяться цикли тематичного удосконалення для лікарів і медичних сестер. Були організовані виїзні цикли для працівників охорони здоров’я в м. Южноукраїнськ (2012 р), в м. Умань (2013 г.).

У червні 2014 відбулися курси підвищення кваліфікації лікарів на базі Харківського міського перинатального центру. У 2013 р проведено ліцензування нової освітньої послуги «Підвищення кваліфікації лікарів з клінічної фармакології». Зараз проводиться дистанційне підвищення кваліфікації дікарів з усіх регіонів України.

З 2014 року проводяться цикли тематичного удосконалення за новим напрямком: підвищення кваліфікації викладачів біомедичних дисциплін вищих навчальних закладів. Зараз проводится курси дистанційно.

На кафедрі проводиться підготовка наукових кадрів магістрантів, аспірантів, здобувачів та докторантів згідно ініціативного напрямку наукових досліджень університету.

Print Friendly, PDF & Email