20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична internet-конференції з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації»

20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» (посвідчення УкрІНЕТІ № 414 від 16 серпня 2020 р.), яка присвячена десятиріччю кафедри.

20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» 20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» 20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» 20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» 20-21 жовтня 2021 р. кафедрою клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ була проведена Науково-практична  internet-конференції  з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації»

У конференції прийняли участь понад 150 викладачів та науковців  ЗВО різного ступеню акредитації та науково-дослідних установ.

Серед закордонних учасників були представлені не лише результати наукових досліджень  співробітників закладів освіти, але і клінічні спостереження  практикуючих лікарів відомих міжнародних клінік:

• Hospital OFTEX, Pardubice, Czech republic
  • Hospital VISUS, Nachod, Czech republic
  • Hospital Euroeyes Shanghai, China
  • Medical University Sofia, Faculty of Pharmacy, Sofia, Bulgaria
  • Університетська клініка Кельна, Кельнський університет, Кельн, Німеччина (Відділення ендокринології та репродуктивної медицини)
  • Ташкентський фармацевтичний інститут, м. Ташкент, Республіка Узбекистан
  • Таджицький національний університет, м. Душанбе, Республіка Таджикистан

Результатом проведення конференції є збірник матеріалів ( https://drive.google.com/file/d/1Z5KqD4Lwsc-1jvZ86OUunoXEtujKlBN4/view?usp=sharing), в якому висвітлено клініко-фармакологічні та соціальні аспекти терапії COVID-19; роль та місце клінічної фармакології та клінічної фармації і провізора (фармацевта) в забезпеченні раціонального застосування лікарсь­ких засобів при різних захворюваннях; значення доказової медицини в клініч­ній практиці; питання безпеки фармакотерапії і системи фармаконагляду; ві­кові, гендерні, хронофармакологічні, фармакогенетичні чинники ефективності та безпеки лікарських препаратів; аспекти організаційно-управлінських під­ходів, оцінки технологій охорони здоров’я, фармакоекономічних досліджень, формулярної системи як складових забезпечення раціональної фармакоте­рапії. Наведено роль і місце фітопрепаратів у сучасній клінічній фармакології та клінічній фармації; технологічні (нанотехнологічні) аспекти розробки та контролю лікарських засобів та актуальні питання їх доклінічного вивчення. Розглянуто сучасні методичні аспекти викладання клінічної фармакології та клінічної фармації. Збірник матеріалів розрахований на широке коло наукових і практичних працівників у галузі фармації та медицини.

У рамках конференції було проведено on-line навчально-практичний семінар для  працівників практичної фармації із нагального питання «Фармацевтична опіка в період пандемії  COVID-19», під час якого проф. Міщенко О. Я.,  проф. Бездітко Н.В.,  проф. Цубанова Н.А., доц. Осташко В. Ф. виступили з доповідями та навчальними лекціями.

Прослухати доповіді можна за посилками:

20.10 https://youtu.be/RCWvhmwSwao

21.10 https://youtu.be/cdp-4WwdDSw