23 лютого 2024 р. о 17.00 проведено науково-практичний семінар «Сучасні методи місцевого знеболення у дітей та дорослих в стоматології”

23 лютого 2024 р. о 17.00 проведено науково-практичний семінар «Сучасні методи місцевого знеболення у дітей та дорослих в стоматології"

23 лютого 2024 р. о 17.00 в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету відбувся науково-практичний семінар «Сучасні методи місцевого знеболення у дітей та дорослих в стоматології. Моніторинг побічних реакцій під час лікування. Шкірна діагностика медикаметозної алергії”.

Семінар був проведений сумісно с провідним фахівцем Катуровою Вікторією Віталіївною, яка є завідувачкою дитячого відділення КНП ХОР “Обласна стоматологічна поліклініка”, головою Харківського відділення Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології, головою Харківського обласного місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація гігієністів зубних України”, лікар-стоматолог дитячий вищої категорії.

Участь у заході взяли 57 слухачів серед яких були фармацевти, лікарі, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти.

Наприкінці доповіді слухачі прийняли активну участь у обговоренні питань щодо раціонального застосування комбінованих місцевих анестетиків, особливостей анестезії у дітей та ризики виникнення у них анафілактичних реакцій, безпеки вставлення зубних імплантів та ін.