Запрошуємо на спеціалізацію «Клінічна фармація» для фармацевтів з 10.01.2024 по 28.06.24

Метою є підвищення професійного рівня знань з клінічної фармакології лікарських препаратів, що найчастіше використовуються для профілактики та лікування поширених захворювань у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики.

Основним завданням циклу є;

• засвоїти основні положення щодо етіології, епідеміології та патогенезу поширених хвороб у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики;
  • засвоїти сучасні міжнародні та українські рекомендації щодо лікування та профілактики поширених хвороб у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики;
  • ознайомитись з сучасними міжнародними та українськими рекомендаціями щодо використання лікарських препаратів для лікування та профілактики поширених хвороб у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики;
  • ознайомитись з особливостями використання лікарських препаратів поширених груп у коморбідних пацієнтів, які найчастіше зустрічаються у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики.